Home

http://mrveiling.nl/wp-content/uploads/2017/02/wine-slider.jpg
http://mrveiling.nl/wp-content/uploads/2017/02/diamond-slider.jpg
http://mrveiling.nl/wp-content/uploads/2017/02/clothes-slider.jpg
http://mrveiling.nl/wp-content/uploads/2017/02/957-Ferrari-250-TestaRossa-copy.jpg
http://mrveiling.nl/wp-content/uploads/2017/02/behringer.jpg

Bieden bij MrVeiling, doe je mee?

Steeds meer mensen kopen de dingen die zij graag willen hebben via een veiling. De tijd dat spullen alleen geveild worden tijdens een fysieke veiling ligt inmiddels al weer lichtjaren achter ons. Veilen doen we tegenwoordig dan ook online en is vandaag de dag dan ook de gewoonste zaak van de wereld. En waarom ook niet? Het is een mooie gelegenheid om spullen met een flinke korting ten opzichte van de reguliere verkoopprijs aan te schaffen.

Kavels

Een item dat wordt geveild wordt een kavel genoemd. Elke kavel die online ter veiling wordt aangeboden wordt uiteraard voorzien van duidelijke foto’s die het item van alle kanten laat zien. Steeds vaker wordt een kavel ook voorzien van video, zodat je je een goed beeld kunt vormen van wat er wordt geveild. Alleen zo kun je immers de keuze maken om wel of niet te bieden op een kavel. Naast foto’s en video ontbreekt een omschrijving van het te veilen item vanzelfsprekend niet. In deze omschrijving tref je vaak informatie aan over zaken als:

  • Merk
  • Staat van het item (nieuw, gebruikt, showroommodel etc.)
  • Herkomst
  • Technische details (indien van toepassing)
  • Afmetingen
  • Typenummer

Heb jij gewonnen?

Elke veiling, of beter gezegd, elke kavel heeft een bepaalde sluitingstermijn. Dit betekent niets anders dan dat je tot een bepaald moment een bod uit kunt brengen. Bieden op een veiling is dan ook tot op zekere hoogte een spel, waarbij je zelf bepaalt tot welk bedrag je wil gaan. Wat je vaak bij veilingen ziet is dat in de laatste tien seconden van de veiling het winnende bod wordt geplaatst. Je kunt je dan ook afvragen hoe zinvol het is om jouw definitieve bod te plaatsen als de veiling van een bepaalde kavel nog twee uur open is. Hiermee laat je je eigenlijk in de kaart kijken en hiermee drijf je de prijs vaak alleen maar mee op. En dat is natuurlijk niet jouw bedoeling, want je wil toch juist zo voordelig mogelijk uit zijn? Naarmate je meer meedoet op veilingen zal je al snel merken dat je dit spel echt leert beheersen. Bieden op een kavel is altijd spannend. Ben jij degene met het winnende bod?

Betalingsverplichting

Realiseer je goed dat als je meebiedt op een bepaalde veiling je ook altijd verplicht bent om te betalen als je de betreffende veiling hebt gewonnen. Meedoen aan een veiling is geen vrijblijvend iets. Verder is het aan te raden om vooraf goed na te gaan of er nog bijkomende kosten zijn in het geval jouw bod het winnende blijkt te zijn. Als het gaat om bijkomende kosten moet je denken aan onder andere:

  • Administratiekosten
  • Verzend -of leveringskosten
  • Kosten voor de veilingmeester

Om geen “gedoe” te krijgen over prijzen, voorwaarden en dergelijke staan veilingen altijd onder toezicht van een notaris. De notaris zorgt ervoor dat iedereen evenveel kans heeft op het winnen van een veiling en zorgt er achteraf voor dat er geen meningsverschillen kunnen ontstaan.

MrVeiling, jouw nieuwe veilingsite!

Op MrVeiling.nl tref je altijd een groot aantal verschillende artikelen aan die geveild worden. Dit aanbod varieert van moment tot moment en alleen dat al maakt het meer dan de moeite waard om MrVeiling regelmatig met een bezoek te vereren. Want zit er nu niets van jouw gading bij, dat kan een uur later alweer heel anders zijn. Neem dan ook gerust de tijd om te zien wat er wordt aangeboden. En zie je het item dat jij graag wil hebben? Doe dan mee door een bod uit te brengen en ervaar de spanning van online bieden. Zal jouw bod het winnende bod zijn?